Oyun Delisi Olanların Edinmesi Gereken 6 Efsane Ürün

0
1623

Oyun meraklıları değişik ürünler ile oyun oynamayı çok daha zevkli hale getirebiliyor. Bu ürünlere de e-ticaretsitelerinden kolaylıkla ulaşmak mümkün. Oyun deneyimini oldukça arttıran bu ürünler, dünya geneline bakılcak olursa insanların %60’ı tarafından kullanılıyor. PC’lerde kullanılan ve oyun zevkini arttıran bu ürünler size çok farklı bir oyun tecrübesi sunuyor. Aslında bakıcak olursak fiyat bakımından da aşırı pahalı olmayan ürünler (bazıları dışında.) Amazon, eBay gibi sitelerden rahatlıkla edinilebiliyor. Oyun deneyimini arttıran bu ürünlere göz atalım.

 Tren simülasyonu meraklılarına özel

Raildriver Controller adı verilen bu ürün, son derece gerçekçi bir görünüme sahip. Tren simülasyonu meraklıları için oldukça güzel bir kontrol cihazı, USB ile bağlantı kuruyor. Ayrıca tüm tren simülasyon oyunlarına uyum sağlıyor. Oldukça şık görünen bu kontrol cihazını internetten satın almak mümkün. Ürünün linkine buradan ulaşabilirsiniz.

 Transformers’ı andıran görüntüsüyle, Lazer Projeksiyon fare

Odin Projection Mouse adı verilen bu farenin oldukça başarılı olduğunu söyleyebiliriz. Yansıttığı led çerçeve içerisinde lazer teknolojisi ile el hareketlerini takip ediyor ve oldukça rahat bir kullanım sunuyor. Görünüş olarak oldukça ilginç duran bu ürün, 49 dolar fiyat etiketiyle ön siparişe sunulmuş. Ürüne buradan ulaşabilirsiniz.

 

 Oyunlarda alınan darbeyi vücuda ileten oyun yeleği

Özellikle FPS oynamayı seven oyuncular için yapılan 3RD Space FPS oyun yeleği, oyunlarda alınan darbeyi vücuda iletiyor ve oyunda aldığınız zevk ve heyecan ile beraber artık acıyı da hissediyorsunuz. Call of Duty, Bioshock ve tabiki de Battlefield serileriyle uyumlu olan 3RD Space FPS oyun yeleğinin içinde bulunan hava torbacıkları sayesinde atılan kurşunları, bıçak darbelerini hissetmenizi sağlıyor. (Oyun deneyinimi oldukça arttıracak bir ürüne benziyor.) Ürüne buradan ulaşabilirsiniz.

 

 Oyun ile uyumlu ışıklandırma sistemi

Mad Catz Cyborg ışıkandırma seti 16 milyon renk ile oldukça farklı bir oyun deneyimi sunuyor. Biraz daha açıklamak gerekirse, Mad Catz Cyborg ışıklandırma seti sayesinde 16 milyon renk ile oyunda bulunduğunuz ortamın ışıklarını oda içine yayarak ilginç bir deneyim sunuyor. Amazon fiyatı 95 dolarolan ürününe buradan ulaşabilirsiniz. Mad Cats Cyborg ışıklandırma setinin tanıtımını aşağıdaki videodan izleyebilirsiniz.

 

 Dizüstü bilgisayarınızı dokunmatik ekran yapın

Aslında oldukça ilginç görünen bu ürün standart bir PC’yi dokunmatik ekrana çeviriyor. 42 dolar fiyat etiketine sahip olan bu cihaz dizüstü bilgisayarınızın dahili kamerasıyla etkileşimli çalışıyor. Bu ürün sayesinde dizüstü bilgisayarınızın ekranını dokunmatik ekranmış gibi kullanabiliyorsunuz. (Dokunmatik kontrolleri olan oyunları oynayanlar için oldukça uygun bir ürün.) Ürünün linkine buradan ulaşabilirsiniz.

 Aksiyon oyunlarındaki deneyini arttıracak ürün PrioVR

PrioVR vücudunuza giydiğiniz bir yelek ile kullanılıyor. Ürün sanal gözlük seti için oldukça kullanışlı bir ekipman olduğunu söyleyebiliriz. Ancak sanal gözlüğünüz yoksa bile ekranın karşısına geçip FPS aksiyon oyun deneyiminizi daha da arttırabilirisiniz. Genelde dövüş oyunları için kullanılan PrioVRaslında FPS aksiyon oyunlarında da oldukça performanslı diyebiliriz. Fiyat etiketi 289 dolar olan ürüne buradan ön sipariş verebilirsiniz. Ürünün tanıtım videosunuda aşağıdan izleyebilirsiniz.

Kaynak: webtekno.com

 

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here