20.05.2022 - 21.16
ANA SAYFA GENEL iOS 9.1 Yeni Emoji ve Duvar Kağıtları ile Yayınlandı!

iOS 9.1 Yeni Emoji ve Duvar Kağıtları ile Yayınlandı!

0
695

iOS 9’un yeni sürümü iOS 9.1 iPhone, iPad ve iPod touch modelleri için yayınlandı. Yeni emojiler ve duvar kağıtları getiren bu güncellemeyi cihazınıza anında indirebilirsiniz.

Apple‘ın bu seneki yeni mobil sürümü olan iOS 9‘un yeni güncellemesi iOS 9.1 de yayınlandı! Sırasıyla iPhone 4S, iPhone 5, iPhone 5C, iPhone 5S, iPhone 6, iPhone 6 Plus, iPhone 6S ve iPhone 6S Plus, iPad 2, iPad 3. ve 4. nesil, iPad Air, iPad Air 2, iPad mini, iPad mini 2 ve iPad mini 3, iPad mini 4 ayrıca iPod Touch 5. nesile, kısacası iOS 9 güncellemesi alan tüm cihazlara gelen güncelleme ile ilk bakışta yeni emoji ve duvar kağıdı yenikleri olduğu görülen güncellemeyi OTA veya iTunes yoluyla güncelleme yapabilirsiniz.

Bunların yanı sıra CarPlay, Müzik, Fotoğraflar, Safari ve Arama gibi özelliklerine doğruluğunu geliştirdiğini belirten Apple, yeni getirdiği Çoklu Görev için de bazı stabilizasyon çalışmaları da yapmış. Takvim uygulamasındaki “ay görünümü”nde ortaya çıkan sorunun da düzeltildiği görülen iOS 9.1’de.

Ayrıca birçok kullanıcının yaşadığı Game Center sorununun da düzeltildiği güncelleme ile bahsettiklerimizin dışında da birçok yenilik geliyor.

Ayarlar > Genel > Yazılım Güncelleme yönergesi ile cihazınızı iOS 9.1’e güncelleyebilirsiniz.

Kaynak: webtekno.com

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here