07.08.2022 - 07.24
ANA SAYFA GENEL Hayvanlar İçin Geliştirilen Türk Yapımı Sosyal Ağ: Moofio

Hayvanlar İçin Geliştirilen Türk Yapımı Sosyal Ağ: Moofio

0
739

Türk yapımı eğlenceli bir sosyal ağ platformu olan Moofio, hayvanlarla birlikte sahiplerine hizmet edilmesi amacıyla mobil platform için geliştirilmiş bir uygulama.

Ülkemizdeki evcil hayvanlar için geliştirilen mobil uygulama Moofio, hayvanlarla birlikte hayvan sahiplerini bir araya getirmeyi hedefleyen eğlenceli bir sosyal ağ projesi.

Şimdilik yalnızca iOS platformu için geliştirilen uygulama sayesinde artık evcil hayvanların da kendilerine ait bir sosyal medya hesabı olacak. Uygulama içerisinde hayvanları sahiplendirme, onlara çift bulma, kayıp hayvan ilanı, misafir ev bulma gibi hem evcil hayvanlarının hem de sahiplerinin hayatlarını kolaylaştırmayı hedefleyen fonksiyonlar yer alıyor.

Uygulamanın kurucu ortaklarından olan Can Aksoy, Moofio ile ilgili şunları söyledi: “Moofio’yu eğlenceli, sosyal ve sorumluluk sahibi olarak tanımlıyorum. Sevimli ya da komik fotoğraflar paylaşmanın insan psikolojisi üzerinde yarattığı pozitif etki artık hepimiz tarafından biliniyor. Sosyalleşmek ve eğlenmek, hem bizim hem de evcil hayvanlarımızın gün içerisinde en çok arzu ettiği şey.

Evcil hayvanların da bir sosyal hayatı olduğunu ve Moofio ile bunu sağlamayı hedeflediklerini belirten Aksoy, “Tüm bunların yanında bir de evcil hayvanlarımızın, arkadaş edinmek, geçici veya kalıcı bir yuva bulmak, eş bulmak gibi aslında yaşamları boyu ihtiyaç duyabilecekleri her şeye cevap verebilen bir topluluk olalım istedik. Tüm hayvan sahibi ve hayvanseverleri Moofio’ya bekliyoruz” dedi. Uygulamaya buradan erişebilirsiniz.

Kaynak: webtekno.com

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here