09.08.2022 - 14.05
ANA SAYFA GENEL Google’ın Sizin Hakkınızda Bildiklerini Gösteren 5 Web Sayfası!

Google’ın Sizin Hakkınızda Bildiklerini Gösteren 5 Web Sayfası!

0
856

Google’ın bizi bizden daha iyi tanıdığınız düşündüğünüz oldu mu? Sizce arama devi bizim hakkımızda neyi, ne kadar biliyor? Gelin Google’ın bizim hakkımızda bildiklerini görebileceğimiz 7 sayfaya birlikte göz atalım…

Arama motoru Google bizi ne kadar tanıyor? İhtiyaçlarımıza yönelik reklamlar gösteriyor, ilgi alanlarımıza yönelik içerikler öneriyor ve bunlarda çok başarılı oluyor. Geçmiş aramalarımızı, izlediğimiz videoları, kullandığımız servisleri, konum bilgilerimizi ve daha bir çok şeyi biliyor…  Peki ya onun bizim hakkında bildiklerini biz bilmek istersek, bunu yapabilir miyiz? Evet, bunun için aslında bir çoğumuzun bildiği Google sayfalarından yararlanmak mümkün. Gelin, internet devinin hakkımızda bildiklerini görüntüleyebildiğimiz sayfalara hızlıca göz atalım…

■ Yıllar Önce Aradıklarınızı Görün!

Buradan arama motoru üzerinde yaptığınız geçmiş aramaları görebilirsiniz. Baştan uyarayım, eğer daha önce bu sayfayı ziyaret etmediyseniz, takvim sayfalarının arasında kaybolabilirsiniz. Yıllar önce aradıklarınız bile burada!

■ İlgi Alanlarınızı Görebileceğiniz Sayfa

Google, ilgi alanlarınızın kaydını burada tutuyor. İsterseniz bir göz atın ve Google’ın hakkınızda bildikleri doğru mu bir bakın!

interests

■ Google Maps’te Eriştiğiniz Yerler

İster orada bulunun, isterseniz sadece aratın… Google Haritalar üzerinde eriştiğiniz tüm yerler bu sayfada.

■ YouTube Üzerinde Neleri Aradınız?

Video paylaşım sitesinde aradığınız tüm videoları bu sayfadan görebilirsiniz.

■ Hakkımda Bildiği Her Şey…

Google’ın hakkınızda bildiği verilerin tamamı elinizde olsun ister miydiniz? Google’ın sizin için sakladığı kişisel veriyi buradan indirebilirsiniz.

Kaynak: webtekno.com

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here